İçeriklerinizi WordPress Sitenize Kolayca Aktarın

İçerikmatik WordPress Eklentisi sayesinde üretimi tamamlanan içeriklerin tamamını sitenize kolayca aktarabilirsiniz.
İçerikmatik WordPress Eklentisi ile Neler Yapabilirsiniz?
İçerik ihtiyaçları arttıkça içerikleri yayına alma süreci de bir hayli efor gerektirebiliyor. İçerikmatik WordPress eklentisi tam da bu noktada devreye giriyor. WordPress eklentimiz sayesinde İçerikmatik tarafından sizin için üretilen içerikler otomatik bir şekilde web sitenize aktarılır. Böylece içerikleri indirmek ve sitenize aktarmak için efor harcamanız gerekmez.

Zamandan tasarruf ederek tek tuşla sitenize aktardığınız içerikleri dilerseniz taslak olarak kaydedebilir dilerseniz de anında yayına alabilirsiniz.
WordPress Eklentisi Nasıl Çalışır?
Eklentiyi WordPress Sitenize Kurun
WordPress eklentimize bu linkten ulaşarak indirebilirsiniz. Eklentiyi indirdikten sonra sitenize kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından İçerikmatik panelinizde bulunan 'Teknolojilerimiz' sayfasından size özel üretilen API anahtarını alarak eklentideki alana girmeniz gerekiyor.
İçerikmatik'teki Kontrollerinizi Tamamlayın
Siteniz artık İçerikmatik ekranları ile entegre hale geldi. Bu adım sonrasında İçerikmatik WordPress eklentisi ile içerikleri sitenize aktarabilmeniz için öncelikle İçerikmatik panelinizde size özel üretilmiş içerikleri kontrol ederek onay vermeniz gerekiyor.
Onaylanan İçeriklerinizi WordPress Panelinizde Görüntüleyin
Onayladığınız tüm içerikleri artık WordPress sitenizin panelinde görüntüleyebilirsiniz. Tüm içerikler vermiş olduğunuz siparişlere göre listelenir. Böylece siparişiniz yüzlerce içerikten oluşsa bile herhangi bir karmaşıklık yaşamadan istediğiniz içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.
Tek Tuşla Aktarımı Başlatın
Sitenize aktarmak istediğiniz içerikleri toplu olarak veya tek tek seçerek tek tuş ile sitenize aktarabilirsiniz. İçeriklerinizdeki tüm HTML biçimlendirmeleri ve görseller eksiksiz bir şekilde sitenize aktarılır. Aktarılan içerikleri dilerseniz taslak olarak kaydedebilir dilerseniz de direkt olarak yayınlayabilirsiniz.
Road
Siteniz WordPress Değil mi?
WordPress Info Image
Eğer web siteniz WordPress altyapısına sahip değilse üzülmeyin! İçerikmatik API ürünümüz ile sitenizi İçerikmatik ile entegre edebilir ve içeriklerinizi tek tuşla sitenize aktarabilirsiniz!
Markanıza özel içerik üretimine hemen başlayalım!