Birlikte Çalışmaktan Gurur Duyduğumuz Mutlu Müşterilerimiz

Türkiye'nin en büyük markaları içerik ihtiyaçları için İçerikmatik'i tercih ediyor.
En iyi markalar
İçerikmatik’e güvendi

Arama motorlarında üst sıralara çıkmak zorlaşmışken ve IT birimlerinin yoğunluğu göz önüne alındığında en hızlı ve doğru çözüm, ürün ve kategori içeriklerinin kalitesini artırmak diye düşünüyoruz. Bu kapsamda İçerikmatik tarafından yazılan detaylı ve bilgilendirici ürün açıklaması içerikleri hem ilgili kelime özelinde arama motorunda üst sıraya çıkmamızı hem kullanıcılara doyurucu bilgi vermemizi sağlıyor. Yaptığımız pilot çalışmada içerik yazdırdığımız ürünlerin gösterimi %200, tıklanması ise %45 oranında arttı.

Şahin Uzunşimşek
Dijital Pazarlama Müdürü - D&R

Doğru bilgileri, güvenilir kaynaklardan ve kolay anlaşılıp uygulanabilir şekilde vermeyi ilke edindiğimiz platformumuzda bizimle aynı değerleri paylaşan bir ekiple çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Brief’lerimiz doğrultusunda SEO’ya uygun metinleri, bizi arama motorlarında öne çıkacak yapıda başarıyla hazırlayan İçerikmatik ekibinin iş iletişimi, koordinasyon becerisi ve çalışma etiği; her anlamıyla markamıza uygun ve takdir edilesi bir seviyede.

blank
Ezgi Koçer
Operasyon ve İletişim Yönetimi - Miboso

Türkiye’nin en köklü dijital medya şirketi Mynet olarak içerik, işimizin kalbinde yer alıyor. Bu yüzden ürettiğimiz tüm içeriklerin ziyaretçilerimizde değer yaratmasına özen gösteriyoruz. İçerikmatik ile uzun yıllara dayanan bir iş birliğimiz bulunuyor. Birikte çalıştığımız tüm projelerde milyonlarca kullanıcıya erişiyor ve değer yaratıyoruz.  “İçerikmatik’in sunmuş olduğu içerik kalitesi ve stratejik yaklaşımları ile uzun vadeli projelere imza atıyor, İçerikmatik ile çalışmaktan büyük keyif duyuyoruz.

blank
Tolga Dağıdır
Sosyal Medya ve Affiliate Pazarlama Yöneticisi - Mynet

Onedio olarak tüm iş modelimizi kaliteli içerik üzerine kurgulamış bir medya şirketiyiz. Yaratıcı, faydalı, kaliteli ve viral olma potansiyeli yüksek içerik sayımızı artırmak için bir partner arayışındayken yollarımız İçerikmatik ile kesişti. İçerikmatik ekibi bizim içerik vizyonumuzu çok iyi kavrayarak kurum dinamiklerimize hızlıca adapte oldu. Çözümcü yaklaşımlarından dolayı dost kurumumuz İçerikmatik ile çalışmaktan yüksek keyif ve verim alıyoruz.

blank
Serhat Bayat
İçerik Direktörü - Onedio

Penti olarak içeriğin gücüne inanan ve bu alana yatırım yapan bir şirketiz. İçerikmatik ise bu konuda birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız önemli bir iş ortağımız. Ürettikleri kaliteli içeriklerle ile trafiğimizin artmasına ve ziyaretçilerimizin ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgiler edinmesine katkı sağladıkları için İçerikmatik’e teşekkür ederiz.

blank
Şiğma Üstünoğlu
E-Ticaret İş Geliştirme Uzmanı - Penti
Mutlu Müşterilerimiz
Alanında lider 100’den fazla şirket İçerikmatik’i tercih ediyor.
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Markanıza özel içerik üretimine hemen başlayalım!