Bizden güç alan markalar
blank blank blank blank blank blank

En Kaliteli İçeriklere En Kolay Deneyim ile Ulaşın

Sunduğumuz güçlü platform sayesinde en kaliteli içeriklere en kolay deneyim ile ulaşmanızı sağlıyoruz.
Image
Bizden güç alan markalar
blank blank blank blank blank blank
Kaliteli İçerik için
İhtiyacınız olan her şey
İçerik üretim operasyonu sırasında yaşadığınız zorlukların farkındayız. Platformumuzu tüm zorlukları ortadan kaldırmak için geliştirdik.
/
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kullanımı Kolay Ekranlar
Platformumuzun uçtan uca rahat bir deneyim ile çalışmanız için tasarlandı. Tüm içerik üretim sürecini kolayca yönetilirsiniz.
Özgünlük Algoritması
Platformumuzun akıllı algoritması, yazılan her içeriği tüm internet üzerinde tarayarak %100 özgün içerikler üretilmesini sağlar.
Talep ve Brief Taslakları
Oluşturduğunuz tüm brief ve talepleri kaydederek, sonraki siparişlerinizi oluştururken zamandan tasarruf edebilirsiniz.
Import Teknolojisi
İçerik siparişinizin onlarca, yüzlerce ya da binlerce içerik başlığından oluştuğu durumlarda bile tüm içerik başlıklarınızı kolayca sistemimize aktarabilirsiniz.
İçerikmatik API ve WordPress Eklentisi
API ürünümüz ve WordPress eklentimiz sayesinde hazır olan içeriklerinizi sitenize kolayca aktarabilirsiniz.
Yetkilendirme Özelliği
Platformumuzun yetkilendirme özelliği sayesinde ekibinizle birlikte aynı ekranlar üzerinden süreci yönetebilir, talebiniz ile alakalı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Kaliteli İçerik için
Nasıl Çalışıyor?
Platformumuzun 4 adımlı üretim süreciyle tüm içerik ihtiyaçlarınızı zahmetsiz bir şekilde bize iletebilir ve kolayca teslim alabilirsiniz.
Image
Image
Image
Image
Taleplerinizi
Kolayca Oluşturun
 • İçerikmatik’in kolayca kullanılabilen sipariş ekranları ile siparişinizi birkaç adımda oluşturabilirsiniz.
 • Tüm içerik başlıklarınızı, import sürecini kolaylaştıran teknolojimiz sayesinde tek tıkla talebinizin içerisine aktarabilirsiniz.
 • Bu adımda oluşturduğunuz taleplerinizi ve brief'lerinizi kaydedebilir, sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Sistemimiz bu aşamada sizin için bir teslim tarihi oluşturur. İçerikleriniz tam zamanında teslim edilir.
Tüm Aşamaları
Takip Edin
 • Talebinizin üretim aşamalarını, platformumuz sayesinde tüm sürece hâkim bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • Sunduğumuz raporlar ile hiçbir detayı kaçırmazsınız. Hangi talebiniz ne aşamada? Kaç içerik tamamlandı? Kaç içerik onayınızı bekliyor?
 • Siparişlerinizi farklı klasörler altında organize ederek projelerinizin takibini kolaylaştırabilirsiniz.
Onayınıza Sunulan
İçerikleri İnceleyin
 • Platformumuzun kolay arayüzü sayesinde sizin için üretilen içerikleri kolayca inceleyebilirsiniz.
 • Onayınıza sunulan içerikleri brief'iniz ile kıyaslayabilir ve uygun gördüğünüz takdirde tek tuşla onaylayabilirsiniz.
 • Düzenleme talepleriniz mi var? Limitsiz olarak kullanabileceğiniz "Revize Ver" özelliği sayesinde içeriğinizde düzenlenmesini istediğiniz alanları bize kolayca iletin.
 • İçeriğinizle ilgili sorularınız varsa bir yandan içeriğinizi kontrol edebilir, diğer yandan soru işaretlerinizi uzmanlarımız ile iletişime geçerek giderebilirsiniz.
Süreci Tamamlanan İçeriklerinizi
Web Sitenize Aktarın
 • Tamamlanan içeriklerinizi dilediğiniz formatta indirmenize imkân tanıyan platformumuz sayesinde içeriklerinizi farklı biçimlerde teslim alabilirsiniz.
 • Web siteniz, WordPress altyapısı ile hazırlanmış ise onayladığınız içeriklerinizi tek tuşla sitenize aktarabilirsiniz. WordPress eklentimiz ile alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İçerikmatik API ürünümüz sayesinde web sitenizi platformumuz ile entegre hâle getirebilir ve hazır olan tüm içeriklerinizi sitenize kolayca aktarabilirsiniz. İçerikmatik API ile alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Dilerseniz aktarımdan önce içeriklerinizde gerçekleştirmek istediğiniz düzenlemeleri platformumuz üzerinden yapabilirsiniz.
En iyi markalar
İçerikmatik’e güvendi
blank

Arama motorlarında üst sıralara çıkmak zorlaşmışken ve IT birimlerinin yoğunluğu göz önüne alındığında en hızlı ve doğru çözüm, ürün ve kategori içeriklerinin kalitesini artırmak diye düşünüyoruz. Bu kapsamda İçerikmatik tarafından yazılan detaylı ve bilgilendirici ürün açıklaması içerikleri hem ilgili kelime özelinde arama motorunda üst sıraya çıkmamızı hem kullanıcılara doyurucu bilgi vermemizi sağlıyor. Yaptığımız pilot çalışmada içerik yazdırdığımız ürünlerin gösterimi %200, tıklanması ise %45 oranında arttı.

Şahin Uzunşimşek
Dijital Pazarlama Müdürü - D&R
blank

Türkiye’nin en köklü dijital medya şirketi Mynet olarak içerik, işimizin kalbinde yer alıyor. Bu yüzden ürettiğimiz tüm içeriklerin ziyaretçilerimizde değer yaratmasına özen gösteriyoruz. İçerikmatik ile uzun yıllara dayanan bir iş birliğimiz bulunuyor. Birikte çalıştığımız tüm projelerde milyonlarca kullanıcıya erişiyor ve değer yaratıyoruz.  “İçerikmatik’in sunmuş olduğu içerik kalitesi ve stratejik yaklaşımları ile uzun vadeli projelere imza atıyor, İçerikmatik ile çalışmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Tolga Dağıdır
Sosyal Medya ve Affiliate Pazarlama Yöneticisi - Mynet
blank

Onedio olarak tüm iş modelimizi kaliteli içerik üzerine kurgulamış bir medya şirketiyiz. Yaratıcı, faydalı, kaliteli ve viral olma potansiyeli yüksek içerik sayımızı artırmak için bir partner arayışındayken yollarımız İçerikmatik ile kesişti. İçerikmatik ekibi bizim içerik vizyonumuzu çok iyi kavrayarak kurum dinamiklerimize hızlıca adapte oldu. Çözümcü yaklaşımlarından dolayı dost kurumumuz İçerikmatik ile çalışmaktan yüksek keyif ve verim alıyoruz.

Serhat Bayat
İçerik Direktörü - Onedio
blank

Penti olarak içeriğin gücüne inanan ve bu alana yatırım yapan bir şirketiz. İçerikmatik ise bu konuda birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız önemli bir iş ortağımız. Ürettikleri kaliteli içeriklerle ile trafiğimizin artmasına ve ziyaretçilerimizin ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgiler edinmesine katkı sağladıkları için İçerikmatik’e teşekkür ederiz.

Şiğma Üstünoğlu
E-Ticaret İş Geliştirme Uzmanı - Penti
Diğer Mutlu Müşterilerimiz
Markanıza özel içerik üretimine hemen başlayalım!